18.05.2024, 15:17

Свята закінчилися разом із гуманітарною допомогою: Обстановка у Сєвєродонецьку від очевидців

Віктор Білий | Всі новини автора

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області закінчилися травневі свята разом із гуманітарною допомогою. Тепер її отримуватимуть лише пенсіонери та окремі категорії людей.

Про це пишуть сєвєродончани у місцевих пабліках, передає Час Пік.

"Свята закінчилися, цей тиждень був короткий, далі вже все за звичайним режимом. Ремонти та відновлення тривають, розкривають теплотрасу по Космонавтів, роблять дорожню інфраструктуру. Відкрилася нова Матрьошка біля Будівельника, ціни трохи опустилися. Гуманітарка цього місяця остання (для всіх) тепер лише адресно, для літніх та окремих категорій", - пишуть очевидці.

Також пишуть, що на День міста жодних масових заходів не заплановано. "Наступного тижня День міста, Сєвєродонецьку 90 років. Жодних масових заходів та гулянь не заплановано, принаймні афіш та оголошень не бачив. Не дивно враховуючи обстановку".

"Спільне тло - тихо. Зрідка щось лякає на виліт, але в основному тиша. Пожежа, яку вирувала 8 травня між містом і Смолянинове загасили. АЗОТ, він же ІТ Інжиніринг та АЛВІГО потроху займаються прибиранням, відновленням і ремонтом", - повідомляють в мережі.

Також мешканці міста скаржаться на роботу "паспортного столу" у місті. Людям доводиться займати черги мало не з п'ятої ранку, а в день приймають лише 14 осіб.

Читайте також: "Ощасливлення" народу триває, або Як окупанти завалюють Лисичанськ "крутими" подарунками

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк