28.05.2024, 09:59

Ретро-танці та солодкі подарунки: як пройшов день міста в окупованому Сєвєродонецьку

Ретро-танцы и сладкие подарки: как прошел день города в оккупированном Северодонецке

Сєвєродончани та мешканці сусідніх міст добре пам'ятають, як відзначали День міста в українському Сєвєродонецьку. У мережі показали, як відзначили 90-річний ювілей в окупованому місті.

Немає сенсу розповідати, як у Сєвєродонецьку раніше відзначали День міста – місцеві жителі добре пам'ятають ці урочистості. Сюди з'їжджалися гості з усієї Луганщини, щоби зустрітися з друзями, подивитися концерти запрошених зірок та місцевих колективів, побачити святковий салют. Все це було до війни, повідомляє Час Пік.

Ювілею рідного міста чекало багато сєвєродончан. Вони навіть уявити собі не могли, як відзначить це свято Сєвєродонецьк.

Звичайно ж, були і урочисті промови, і вітання, і ошатні колаборанти – все, що потрібно було для "правдивих" російських новин. Але якщо відкинути цю показуху та подивитися, як відзначили 90-річний ювілей міста прості сєвєродончани – стає сумно...

Як відрапортували російські пропагандисти, Фонд "Ридовка Помогает!" привітав жителів Сєвєродонецька із Днем міста. Біля "Дитячого світу" встановили намет, в якому людей розважала ведуча та підгодовували волонтери. Як заявили "благодійники", кожен охочий зміг пообідати, випити чаю із солодощами, отримати солодкий подарунок та отримати сувенір у вигляді магнітика.

Можна навіть не сумніватися, що більшість пенсіонерів прийшли на свято саме заради їжі. При цьому російськими пропагандистами було знято "красивий сюжет", де жителі міста дякували за свято та солодкі подарунки...

No comments...

А поки в окупованому Сєвєродонецьку святкують, "визволителі" заявили, що готові зайнятися повноцінним відновленням Лисичанська.

оккупированный Северодонецк оккупированный Северодонецк оккупированный Северодонецк оккупированный Северодонецк

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк