30.05.2024, 22:53

Загинула військова кореспондентка "Новин Донбасу" Анастасія Волкова

Марина Гончар | Всі новини автора
коресподентка

Загибель військової кореспондентки стала трагічною новиною для журналістської спільноти та всієї України. Анастасія Волкова, відома своїми репортажами з гарячих точок Донбасу, постраждала внаслідок зіткнення двох автомобілів 30 травня у Слов'янську на Донеччині та померла у лікарні.

Час Пік зібрав актуальну інформацію про трагедію.

Обставини трагедії

За попередньою інформацією, яку з'ясували "Новини Донбасу" у правоохоронних органах та очевидців, Анастасія перебувала на пішохідному переході в центрі міста. У цей момент на проїжджій частині сталося зіткнення двох машин — синього мікроавтобуса та зеленого ВАЗу. Удар був такої сили, що машину відкинуло на Анастасію. Водій ВАЗ загинув на місці. Анастасія Волкова була негайно доставлена до лікарні, але лікарям не вдалося врятувати її життя.

Журналістська кар'єра

Анастасія Волкова працювала у гарячих точках Луганської та Донецької областей, висвітлюючи життя людей та наслідки російських обстрілів у регіоні. Вона була авторкою багатьох актуальних відео для "Новин Донбасу", готувала відеорепортажі з прифронтової зони та неодноразово потрапляла під обстріли.

Анастасія народилася у Щасті, виросла у Луганську. Після російської окупації вона була змушена залишити свій дім і переїхала до Сєвєродонецька. Однак, сьогодні й це місто знаходиться у центрі воєнних дій.

Дівчина закінчила факультет журналістики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. З 2018 року працювала воєнною кореспонденткою каналів українського державного іномовлення, співпрацювала з іншими виданнями. У червні 2022 року Анастасію було нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня.

Анастасія мріяла про те, що після перемоги України зможе продовжувати свою роботу і висвітлювати відбудову та повернення до життя міст Луганської області. Як багато інших українців, вона сподівалася на мирне та процвітаюче майбутнє для свого рідного краю.

Останні тижні життя

Останні кілька тижнів перед загибеллю Анастасія провела у лікарні, де боролася з хворобою, яка вразила її легені. Вона успішно справлялася з недугою і йшла на поправку. Однак, трагічний інцидент у Слов'янську обірвав її життя.

Свої співчуття з приводу загибелі Анастасії Волкової висловив ексголова Луганської ОВА Сергій Гайдай:

Громада, колеги та друзі пам'ятатимуть Анастасію Волкову як сміливу і віддану своїй справі журналістку, яка ризикувала життям заради висвітлення правди та допомоги своїй країні. Її внесок у журналістику і боротьбу за незалежність України залишиться незабутнім.

Читайте також: Виплати дадуть одиницям? ВПО з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного ризикують залишитися без пенсій у строк

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк