31.05.2024, 18:28

У "Мінцифри ЛНР" відповіли на питання щодо відновлення мобільного зв'язку в окупованому Лисичанську та Сєвєродонецьку

Віктор Білий | Всі новини автора

Мешканці "трикутника" (ЛисичанськСєвєродонецьк, Рубіжне) Луганської області не перестають ставити питання місцевій "владі" щодо відновлення мобільного зв'язку в окупованих містах.

У "Мінцифри ЛНР" відповіли на запитання мешканців регіону, опублікувавши відповіді на пропагандистських пабліках, повідомляє Час Пік.

Цитуємо:

  • "Відновлення зруйнованої інфраструктури мобільного зв'язку почнеться в прифронтових містах "ЛНР", зокрема, у Сєвєродонецькій агломерації, що включає Лисичанськ, коли ЗС РФ відсунуть лінію бойового зіткнення та дозволять вимоги безпеки.
  • Всі населені пункти "ЛНР" з чисельністю населення від 500 жителів забезпечені мобільним зв'язком, у тому числі високошвидкісним доступом до мережі Інтернет, основні автодороги республіки мають покриття стільниковим зв'язком.
  • Усі населені пункти "ЛНР", де мешкає понад 100 мешканців, забезпечать високошвидкісним інтернетом".

Однак ця відписка не дуже втішила місцеве населення:

"У Сєвєродонецьк вже давним-давно не прилітає, я розумію ще Лисичанськ із Рубіжним, розумію ще щодо інтернету, але елементарно зв'язок можна було б зробити".

"Відсутність зв'язку та інтернету позначається на роботі, необхідно виїжджати й в умовах придорожніх отримувати інформацію, складати звіти. А в результаті не встигаємо виконати те, що рекомендують. Сподіваємося на позитивні зміни".

"Найсумніше в цьому всьому, що цивільному населенню ні як не викликати спец. служби (швидка, МНС, поліція, міськгаз, водоканал тощо)", - коментують у мережі.

Також повідомляючи про ситуацію в Сєвєродонецьку, у мережі пишуть, що "у місті дуже сухо, не було довго дощів, тиждень дме сильний вітер, із цього дуже висока пожежна небезпека в лісах. Горить у трьох місцях, Олександрівка, Муратове, Метьолкіне".

Читайте також: "Екологічна катастрофа на 21 млрд. грн": Лисогор про лісові пожежі на окупованій Луганщині

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк