01.06.2024, 21:18

"Сили оборони контролюють близько 70% Вовчанська", - ОСУВ "Хортиця"

Оксана Мовчан | Всі новини автора
апароро

Російські загарбники не припиняють спроби просунутися у Вовчанську Харківської області, проте Сили оборони України тримають ситуацію під контролем.

Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" підполковник Назар Волошин в ефірі телемарафону, передає Час Пік.

"Сили оборони зараз контролюють місто Вовчанськ, близько 70%. У місті та на околицях точаться запеклі бої з окупантами, оскільки росіяни не припиняють спроб просунутися або закріпитися малими штурмовими групами. Однак Сили оборони роблять усе можливе, щоб не дати ворогу закріпитися, і тримають окупантів під вогневим контролем", – розповів Волошин.

Українські війська продовжують тримати під вогневим контролем річку Вовча, не дозволяючи окупантам форсувати річку.

Загалом у Харківській області від початку доби було проведено одну штурмову дію ворога, окупанти проводили атаку в напрямку Липців. Ворог успіху не мав, українські військові продовжують проводити заходи з посилення нашої стійкості та оборони.

"Ворожа армія не припиняє спроби уражати наші позиції як вогнем артилерії, так і ударами КАБів. Окупанти скидають КАБи ФАБ-500. Зокрема, вже сьогодні з напрямку Бєлгорода ворог завдав один удар КАБом по Вовчанську та трьома КАБами по населеному пункту Липці", – додав він.

Нагадаємо, що північна частина міста за три тижні практично стерта ворожою артилерією. Про це свідчать супутникові знімки. Орієнтовно від 50 до 80 відсотків знищено і не підлягає відновленню. Є ще цілі будинки в південній частині міста, але і їм ще не довго стояти при такій інтенсивності.

"Натомість Донецьк продовжує жити мирним життям. За 10 років крику кацапських пропагандистів та куплених за рублі європейських політиків та митців, місто практично не змінилося. Так, вже немає аеропорту та прилеглих будинків, але решта міста навіть у 2022 році відчувала лише вильоти. Кацап регулярно прикривався і прикривається, виставляючи розрахунки в житлових масивах Донецька. Думаєте вас ніхто не бачить?!", - йдеться у повідомленні.

Читайте також:

"Україна розпочне формування демілітаризованої буферної зони на території Росії": аналіз військового експерта

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк