06.06.2024, 20:10

Активні перевірки на Донеччині: Гауляйтери розкрадають кремлівські подачки на так зване "відновлення"

Марина Гончар | Всі новини автора
цнс

На тимчасово окупованої Донеччини гауляйтери продовжують систематично розкрадати подачки Кремля на так зване "відновлення" самопроголошеної "ДНР". Це, за їх переконаннями, є частиною "руського миру", який вони активно пропагандують у регіоні.

Про це сьогодні повідомили у пресслужбі ]]>Центру національного спротиву]]>, передає Час Пік.

У світлі цих подій до регіону знову прибули прокурори з Москви, щоб розслідувати випадки масового розкрадання коштів, виділених на ремонт доріг:

"В регіон знову прибули прокурори з москви, які розслідують масове розкрадання на ремонті доріг. Йдеться про розкрадання піску кар’єрним способом поблизу села Македонівка Володарського району", - йдеться у повідомленні. 

Нещодавно аналогічна схема розкрадання була виявлена у зв'язку з ремонтом пам'ятників до "Дня Перемоги" на тимчасово окупованій Луганщині. Ці випадки викликали зацікавленість і занепокоєння інших "регіональних військових структур".

У зв'язку з цим в регіон також прибули працівники слідчого комітету з Москви, щоб розслідувати та покарати місцевих гауляйтерів.

Отже, вся цінність “руського міиру” закінчується на питаннях грошей. 

Нагадаємо, російські окупанти вже два роки безуспішно намагаються вийти на адмінкордон Луганської області. Прорвати оборону ЗСУ їм не вдається, натомість вони успішно воюють із місцевим населенням.

Читайте також: Трагедія на дорозі: Аварія у Сорокиному призвела до загибелі двох осіб та критичного стану пасажирки

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк