08.06.2024, 15:38

На захоплених територіях у вишах окупанти готуватимуть офіцерів служби РЕБ

На захваченных территориях в вузах оккупанты будут готовить офицеров службы РЭБ

На окупованих територіях у цивільних ВНЗ росіяни готуватимуть офіцерський склад для армії РФ. Також стартував набір "студентів", з яких ліпитимуть "судових приставів".

Кафедри підготовки офіцерів служби радіоелектронної боротьби буде відкрито при вищих навчальних закладах на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляє ]]>Центр національного спротиву]]>, передає Час Пік.

Навчання проходитиме за скороченою програмою. Студентів заманюють, обіцяючи "хороші посади за контрактом" після закінчення курсу.

Крім того, у навчальних закладах на ТОТ введуть обов'язкові предмети з управління БПЛА, а також на місцях готуватимуть "судових приставів". Наприклад, на Херсонщині вже набирають студентів.

"На тимчасово окупованих територіях Херсонщини ворог продовжує розбудовувати репресійну вертикаль.

Готувати майбутніх церберів режиму для федеральної служби мають у вигаданому "технічному університеті". Набір стартує у червні й вже одразу "студенти" підуть на практику.

Зауважимо, що будь-які "державні установи" на ТОТ, такі як "університети" чи "суди" є фейковими й добровільна участь в їх функціонуванні є злочином. Особливо це стосується "приставів", які за фактом будуть працювати на репресивний апарат", - йдеться у повідомленні ЦНС.

В Центрі національного спротиву нагадують, що всі, хто співпрацює з окупантами, будуть виявлені та понесуть за це відповідальність.

Читайте також: "Ефект приманки": Як у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти збираються вирішувати проблему нестачі вчителів та лікарів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк