10.06.2024, 22:32

Евакуація сімей військових та переміщення систем ППО: В АТЕШ повідомили про нову загрозу безпеці в Криму

Марина Гончар | Всі новини автора
эвакуация

Ситуація на окупованому Кримському півострові набуває нових обертів, пов'язаних із переміщенням російських систем протиповітряної оборони та евакуацією сімей військових.

Агент ]]>АТЕШ]]>, що входить до складу розрахунку системи ППО, дислокованої в населеному пункті Осовини, повідомляє про отримання від командування рекомендації розпочати евакуацію своїх сімей до військових міст Південного військового округу, передає Час Пік.

Евакуація сімей вояк із Криму, по суті, є тривожним сигналом, що свідчить про можливі зміни у стратегії російської армії. Рекомендація командирів розпочати евакуацію може вказувати на очікування погіршення ситуації або готовність до потенційних загроз, що безпосередньо впливає на моральний дух військових та їхніх сімей.

Одночасно з евакуацією спостерігається переміщення систем ППО з Криму до Білгородської області. Цей крок залишає півострів без належного протиповітряного покриття, збільшуючи його вразливість. Переміщення стратегічно важливих систем ППО порушує питання про поточні пріоритети та реальні загрози, з якими стикається російська армія.

Паралельно із цими змінами, ЗС РФ створюють нові мобільні групи ППО, призначені для боротьби з безпілотними літальними апаратами (БПЛА), використовуючи ЗУ-23-2. Це вказує на стратегічну переорієнтацію та підготовку до нових видів загроз.

Отже, залишення Криму без належного протиповітряного прикриття може мати серйозні наслідки. Це збільшує ризик для цивільного населення та військової інфраструктури регіону, роблячи його більш уразливим перед можливими атаками. Евакуація сімей військових та переміщення систем ППО також можуть викликати паніку та посилити почуття незахищеності серед місцевого населення.

Читайте також: Новина про оплату росіянами рахунків за електроенергію у Сєвєродонецьку виявилася порожньою обіцянкою окупантів: подробиці

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк