17.06.2024, 21:29

"До кого звернутися по допомогу?": жителі Лисичанська скаржаться на ремонти "по-російськи"

Оксана Мовчан | Всі новини автора
порпорл

У тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області тривають так звані "будівельні роботи", в результаті яких, місцеві жителі не знають, до кого звернутися про допомогу.

Подробиці так званого "відновлення" міста стали відомі у мережі, передає Час Пік.

За словами місцевого жителя, матері якого "пощастило" зіткнутися з російськими гастарбайтерами, "квартиру після ремонту рік заливає дощем".

"Добрий день, хто підкаже, до кого звернутися по допомогу, у матері рік тому розібрали дах на будинку, зруйнований унаслідок обстрілу, замінили всю дерев'яну частину покрівлі, а шифер забули покласти, і квартиру рік заливає дощем. Може хто стикався з цією проблемою, до кого звернутися по допомогу?", - йдеться у повідомленні. 

Таким чином, попри спроби, що демонструються, відновити соціальну інфраструктуру, реальні проблеми й труднощі місцевого населення залишаються невирішеними. Відновлювальні роботи на камеру є лише прикриттям для створення позитивного образу окупаційної влади, не відображаючи дійсних умов життя на окупованих територіях.

Нагадаємо, що у сусідньому Сєвєродонецьку так звані "ремонтні роботи" проводяться у найменш постраждалих житлових будинках. За даними очільника Луганщини, за відновлення справді пошкоджених будівель окупанти не беруться.

У публікації використано інформацію з ТГ- каналу ]]>"Трикутник".]]>

Читайте також:

"Показові ремонти у багатоповерхівках": стало відомо, за яким принципом триває відбір будинків для ремонту у Сєвєродонецьку

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк