18.06.2024, 08:27

Вибухи, БПЛА, тривога: перші подробиці про "неспокійну ніч" в окупованому Криму

Иллюстративное фото / Открытый источник

В окупованому Криму пройшла ще одна неспокійна ніч. У Севастополі та Сімферополі оголошували тривогу, окупанти піднімали у небо військові літаки та перекривали Керченський міст.

Для мешканців Криму та російських окупантів ніч проти 18 червня видалася неспокійною – звуки БПЛА, повітряна тривога та стрілянина. Проте, російська влада поки що мовчить про нічну атаку, повідомляє Час Пік.

Гауляйтер окупованого Криму Сергій Аксьонов та т.зв. "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв поки не коментував нічні події, мабуть, чекають на заяви Міноборони РФ, яке також поки не робило заяв про нічні інциденти в Криму.

Telegram-канали "]]>Крымский ветер]]>" та "]]>Труха Крим]]>" зібрали повідомлення від своїх підписників й розкрили перші деталі про те, що сталося у Криму в ніч проти 18 червня.

Місцеві жителі чули гучні звуки, схожі на роботу ППО, в районі Керчі, Кримського мосту, біля Севастопольської бухти. У військових частинах Севастополя та Сімферополя оголошували тривогу, росіяни піднімали в небо авіацію з аеродрому "Бельбек", Керченський міст перекривали.

"У військових частинах Севастополя та Сімферополя звучить тривога, повідомляють підписники...

Що за звуки у районі Стрілецької бухти Севастополя?

Нам пишуть, що в Севастополь морський дрон навідався...", - написав Telegram-канал "Крымский ветер".

"Десь прилетіло... Говорять, що уламки впали, але щось підказує – п*здят...

Поплавали та припливли! Морські дрони сьогодні також принесли трішки демократії", - написав Telegram-канал "Труха Крим".

Також є інформація, що в Севастополь "навідався морський дрон". У місцевому паблику повідомили, що відразу після опівночі відбулася "атака ракет "Нептун" на Керч і Тамань". Нібито відбилися...

Чекаємо на офіційну інформацію від Генштабу ЗСУ та ГУР про результати нічної атаки...

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк