19.06.2024, 07:52

"Люди намагаються менше ходити по місту": Обстановка в окупованій Кремінній від очевидців

Віктор Білий | Всі новини автора

Ситуація в окупованій Кремінній Луганській області залишається складною та напруженою. Згідно з повідомленнями мешканців міста, опублікованими в мережі за період з 16 по 18 червня, місто вже тиждень перебуває без електрики через зруйновану підстанцію.

Як пишуть очевидці в мережі, точні терміни відновлення електропостачання невідомі, хоча місцева влада обіцяє завершити ремонтні роботи протягом тижня, передає Час Пік.

"Вода в місті подається з перебоями. У центральній частині міста ситуація відносно нормальна, проте райони, розташовані на пагорбах, мають серйозні проблеми з водопостачанням: тиск води дуже слабкий, а іноді її немає зовсім", - пишуть у мережі.

Жителі Кремінної повідомляють, що часто чути вибухи та обстріли, особливо на околицях міста та у лісових масивах. У небі над містом спостерігається висока активність безпілотників, що спричиняє додаткові побоювання у місцевих жителів. "Люди намагаються менше ходити містом, воліючи залишатися вдома".

Зазначимо, що Збройні Сили України продовжують наступальні операції у напрямку Кремінної та Сіверська, попри активний опір з боку російських військ. У зв'язку з цими настаннями збільшилася кількість обстрілів у районі Кремінної. Українські сили намагаються відбивати атаки противника, проте це призводить до посилення бойових дій на околицях міста.

Читайте також:

Росіяни почали наступ на кордоні Луганської та Харківської областей: зведення від 3 ОШБр

Вигідно вам – вигідно нам: розумна логістика SSK заощадить ваші гроші й час

Що замовляють частіше? Роли — то не зовсім суші

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк