24.06.2024, 20:32

Окупанти використовують дітей у пропагандистських акціях на тимчасово окупованих територіях

Марина Гончар | Всі новини автора
діти

Окупанти на тимчасово окупованих територіях запровадили новий пропагандистський захід, спрямований на виготовлення сухих борщів для російських бойовиків, які прийшли вбивати українців. Впродовж літніх канікул діти будуть змушені готувати продукти для ворога. Для реалізації цієї акції росіяни збирають кошти у місцевого населення.

Про це повідомили у пресслужбі Центру національного спротиву, передає Час Пік.

Цей пропагандистський захід не є новинкою. Ворог систематично залучає дітей на тимчасово окупованих територіях до співпраці з армією РФ. Зокрема, дітей змушують плести маскувальні сітки та виготовляти окопні свічки. Такі заходи є частиною ширшої стратегії Кремля з маніпуляції свідомістю та впровадження ідеології серед наймолодшого покоління.

Окрім сухих борщів, маскувальних сіток та окопних свічок, дітей на ТОТ також використовують для комплектації дронів. Це робиться в рамках кремлівської пропагандистської програми, яка має на меті поширювати ідеї геноциду усього українського. Кремлівська пропаганда намагається зобразити ці акції як патріотичний обов'язок, але насправді це є жорстоким використанням дітей для військових цілей.

Виготовлення сухих борщів для російських військових на окупованих територіях є цинічною спробою використати дітей для пропаганди. Дітей змушують виконувати роботу, яка мала б забезпечити потреби окупаційних військ, що грубо порушує всі норми та принципи міжнародного права щодо захисту дітей у зонах конфлікту.

Ці дії окупантів викликають серйозне занепокоєння у міжнародної спільноти. Використання дітей у військових та пропагандистських цілях є неприйнятним і має бути негайно припинене. 

За інформацією місцевих жителів, примусове залучення дітей до таких акцій стає все більш поширеним. Батьки бояться за своїх дітей, але не мають можливості чинити опір окупантам. Російські війська використовують страх і примус як інструменти для досягнення своїх цілей.

Окупанти повинні бути притягнуті до відповідальності за свої дії, а діти на тимчасово окупованих територіях повинні отримати належний захист та підтримку. Важливо, щоб міжнародна спільнота продовжувала чинити тиск на Росію з метою припинення використання дітей у військових та пропагандистських цілях.

Читайте також: ]]>Російські терористи вдарили по Покровську: чотири людини загинули, 34 поранені - фото]]>

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк