Росія використовує студентів МГІМО як безкоштовних будівельників у зруйнованій Авдіївці - фото
Росія продовжує використовувати окуповані території як полігон для експериментів. Цього разу Москва відправила студентів МГІМО (Московського державного інституту міжнародних відносин) до зруйнованої Авдіївки під виглядом "туристичної поїздки".
Про це повідомляють російські ЗМІ, передає Час Пік.
Насправді ж молодь змушують виконувати фізичну роботу, не отримуючи за це жодної оплати.
Юнаки, які звикли до затишних аудиторій елітного вишу, тепер розбирають завали та ремонтують будівлі, працюючи фактично за "спасибі". Вони наївно вірять, що цей досвід допоможе їм у майбутній дипломатичній кар’єрі. Деякі навіть не зізналися рідним, куди насправді вирушають, побоюючись зайвих запитань.
Російська влада намагається створити картинку "великого відновлення", але фактично використовує студентів як дешеву робочу силу. Очевидно, що замість справжньої відбудови йдеться про піар-кампанію Кремля, яка має замаскувати реальний стан справ на окупованих територіях.
Читайте також:
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |