Медицина у Сіверськодонецьку стала платною: мешканці обурені цінами

У тимчасово окупованому Сіверськодонецьку (Луганська область) місцеві жителі зіткнулися з новими реаліями окупації – лікарні запровадили платні медичні послуги.
У мережі з'явився прейскурант, який спричинив шквал обурення серед городян, передає Час Пік.
Згідно з інформацією, що розповсюджується пропагандистськими пабліками, "адміністрація Сіверськодонецькой центральної міської багатопрофільної лікарні оголосила про затвердження переліку і прейскуранту на платні медичні послуги".
Жителі окупованого міста вкрай негативно відреагували на запровадження офіційної плати за медичні послуги у державній установі.
У соціальних мережах з'явилися численні коментарі обурених городян.
Один із місцевих жителів зазначив, що деякі послуги вже давно надаються лише на платній основі: "А хто ходив на КТ? Там - не безплатно, три тисячі рублів і не менше".
Особливе занепокоєння викликає становище пенсіонерів, які "перебиваються з копійки на копійку", тоді як вартість консультації у приватних медичних центрах може досягати 1000-1800 рублів за 15-хвилинний прийом.
\Деякі жителі навіть називають те, що відбувається "свавіллям" і вказують, що така практика може бути незаконною навіть у рамках законодавства самопроголошеної "ЛНР".
Читайте також:
"Ривок у майбутнє": Сіверськодонецьк отримує від російських будівельників "небачені" подарунки
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |