У Чернігові російський "шахед" влучив у п'ятиповерхівку: зруйновано 2 верхні поверхи будинку

Пізно ввечері 15 березня у Чернігові під час повітряної тривоги було зафіксовано вибух. "Шахед" влучив у п'ятиповерховий житловий будинок. На місці вибуху почалася пожежа.
Пізно ввечері 15 березня у Чернігові зафіксовано влучення "шахедів" у двох районах міста. Один дрон влучив у п'ятиповерхівку, другий пошкодив два приватні будинки. Про це повідомив глава Чернігівської МВА Дмитро Брижинський у своєму Telegram , передає Час Пік.
За його словами, на місці працюють усі екстрені служби.
За інформацією ДСНС, ворожі безпілотники атакували Чернігів о 22:05. Внаслідок влучення частково зруйновано 2 поверхи багатоповерхівки, сталася пожежа, яка була оперативно локалізована та ліквідована. Внаслідок атаки пошкоджено 3 автомобілі. Крім того, ліквідовано пожежу дачного будинку в приватному секторі, спричинену обстрілом.
Постраждалих не виявлено. На місці працюють екстрені служби, психологи ДСНС. Розгорнуто Пункт незламності, де люди можуть зігрітися, отримати необхідну допомогу та зв'язок.
Читайте також: За скоєні на Луганщині воєнні злочини у Фінляндії до довічного ув'язнення засуджено ексзаступника командира ДРШГ "Русич"
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |