24.04.2025, 16:45

Смертельна риба без контролю: ботулізм шириться окупованим Маріуполем

Віра Висоцька | Всі новини автора
В окупованому Маріуполі спалах ботулізму через неякісну рибу зі стихійних ринків. "Роспотребнадзор ДНР" визнав відсутність контролю та критичну ситуацію.

У тимчасово окупованому Маріуполі зафіксовано спалах ботулізму. За повідомленнями місцевих джерел, отруєння сталися після вживання риби, придбаної на стихійних ринках та в нелегальних торговельних точках, що масово діють у місті без будь-якого нагляду.

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає час Пік.

Представник так званого "роспотребнадзора днр" був змушений публічно визнати: ситуація з якістю продуктів у місті — критична. Харчовий контроль фактично відсутній, а торгівля вийшла з-під будь-якого регулювання.

Наслідки окупації стають дедалі більш фатальними для цивільного населення. Умови життя, в яких опинилися жителі Маріуполя, перетворилися на щоденний ризик: харчові отруєння, інфекційні спалахи та відсутність доступу до адекватної медичної допомоги стають нормою.

Спалах ботулізму — ще один симптом катастрофічної деградації міського життя під окупаційним режимом. Люди змушені купувати їжу без гарантії безпеки, бо іншого вибору просто немає.

Читайте також: 

"Не буде частиною Росії, але й частиною України - теж ні": екстрасенс розповіла, яка доля чекає на Крим

Рятувальники на глухому зв’язку: у Рубіжному знов вогонь знищив квартиру

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк