Готують до війни: в які заходи та рухи втягують молодь на окупованій Луганщині

Росіяни намагаються якомога більше дітей та підлітків на окупованих територіях втягнути у війну. Молодь активно долучають до рухів, пов'язаних із війною проти України.
Про ситуацію повідомляє пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.
"47 тисяч дітей та підлітків на окупованій Луганщині росіяни втягнули у свій пропагандистський "рух перших". Раніше загарбники говорили, що мали намір відродити піонерію. Втім, під час вторгнення в Україну почали все частіше залучати молоде покоління до заходів, пов'язаних із війною", - йдеться у повідомленні.
Так, для дітей регулярно проводять зустрічі із російськими військовими. Їх агітують продовжити спілкування з військовими у майбутньому, вступивши до лав армії РФ або військових навчальних закладів. Крім того, дітей навчають поводитися зі зброєю та керувати безпілотниками.
"Реєструють дітей у цьому напрямі на російському порталі державних послуг", - додають у ЛОВА.
Читайте також: Поблизу Лисичанська на території шахти FPV-дрон знищив російський танк: відео
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |