29.09.2025, 18:47

В окупованому Сіверськодонецьку оголосили про демонтаж чотирьох будинків

Оксана Мовчан | Всі новини автора
Сіверськодонецьк

Окупаційна "влада" Сіверськодонецька анонсувала демонтаж ще чотирьох багатоквартирних будинків у місті.

Ця інформація була поширена через місцевий Telegram-канал "Северодонецк", передає Час Пік.

Демонтажу підлягають будинки за такими адресами:

  • вул. Миколи Амосова, 48 (колишня назва — вул. Менделєєва)
  • шосе Будівельників, 11а, 13, 17

Зазначається, що точну дату початку робіт окупанти не уточнили, лише повідомили, що знесення заплановане на IV квартал поточного року.

                                        

Мешканцям цих будинків було видано наказ забрати всі свої особисті речі до початку демонтажу.

Нагадаємо, що це не перший випадок знесення житла у місті. Раніше вже повідомлялося про плани окупантів знести будинок по шосе Будівельників, що свідчить про системний характер руйнування та "перебудови" житлового фонду Сіверськодонецька під окупацією.

Знесення будинків залишає тисячі мешканців, які виїхали або досі залишаються в окупації, без жодних прав на своє майно та перспектив повернення. Окупанти пропонують мінімальні компенсації або нове житло, яке часто не відповідає попередньому, а доступ до цього "нового" житла отримують здебільшого лояльні до окупаційної адміністрації особи або приїжджі росіяни.

Демонтаж чотирьох будинків по вул. Миколи Амосова та шосе Будівельників у Сіверськодонецьку, оголошений на IV квартал, є ще одним кроком у цьому процесі. Це підтверджує курс окупантів на переформатування міського простору, ігноруючи права власності та потреби законних мешканців.

Читайте також: Татарські цистерни та сухі крани: лисичанська сага безкінечних обіцянок продовжується

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк