28.02.2021, 22:04

УПЛ: "Динамо" розгромило "Львів" і збільшило відрив від "Шахтаря" в турнірній таблиці

Марина Началова | Всі новини автора

У Львові сьогодні відбувся центральний матч 16-го туру чемпіонату України з футболу Прем'єр-ліги, в якому київське "Динамо" змагалося з ФК "Львів".

За підсумками гри "Динамо" перемогло господарів поля з рахунком 4:1, передає Час Пік.

Кияни відкрили рахунок блискавично: вже на першій хвилині матчу Артем Бесєдін забив у ворота львів'ян, скориставшись грубою помилкою голкіпера Ореста Костика, який не зміг зловити м'яч після легкого удару Віктора Циганкова. Бесєдіну залишалося тільки добити м'яч з пари метрів.

На 36-й хвилині той же Циганков забив гол з пенальті. Третій гол киянам приніс Томаш Кендзьора на 52-й хвилині.

На 69-й хвилині єдиний в цьому матчі гол для "Львова" забив Назарій Нич, пробивши Георгію Бущану між ніг.

Ефектно завершив матч Богдан Ледньов, який, зігравши на добиванні, на 90-й хвилині забив свій дебютний гол за "Динамо".

За підсумками сьогоднішньої гри "Динамо", яке і до цього лідирувало в таблиці УПЛ, має 37 очок, тим самим на 3 очки збільшивши відрив від донецького "Шахтаря", який сьогодні програв луганськый "Зорі".

А ФК "Львів" на даний момент є аутсайдером турнірної таблиці - команда посідає останнє, 14-е місце з 12 очками.