28.02.2021, 20:19

УПЛ: "Зоря" в меншості на останніх хвилинах обіграла "Шахтар"

Марина Началова | Всі новини автора
упл

У центральному матчі 16-го туру Української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" приймав луганську "Зорю" на домашньому полі в Києві.

"Зоря" змогла обіграти "гірників", незважаючи на те, що грала в меншості, передає Час Пік.

Єдиний гол цього матчу був забитий в компенсований час другого тайму (90+4). Влучно відправив м'яча у ворота донеччан Дмитро Іванисеня після пасу Аллахьяра Сайядманеша, який провів м'яч через все поле.

"Шахтар" мав шанс відкрити рахунок вже на 6-й хвилині матчу, але після дальнього удару Тайсона м'яч влучив у штангу.

В середині тайму "Зоря" показала ефектний момент, коли Віталій Вернидуб після подачі з кутового пробив "скорпіоном", але воротар "гірників" Анатолій Трубін врятував ворота.

На 80-й хвилині матчу захисник "Зорі" Жуніньо отримав червону картку за фол на Жуніора Мораеса. Луганчани залишилися в меншості, проте, гра завершилася з рахунком 1:0 на їхню користь.

Тепер "Зоря" має 29 очок і посідає третю сходинку в таблиці УПЛ. "Шахтар" з 33 очками займають другий рядок, поступаючись 1 очком "Динамо".