06.03.2021, 13:57

Українська спортсменка завоювала срібло в спринтерській гонці на Кубку світу з біатлону

Юлия Джима

У чеському Нове-Место 6 березня відбувся жіночий спринт в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону. Українка Юлія Джима завоювала срібло в спринтерській гонці.

Спортсменка з України Юлія Джима закрила всі 10 мішеней та посіла друге місце. Для 30-річної українки це найкращий виступ у кар'єрі в спринтерських гонках, повідомляє Час Пік.

Перемогу в спринті здобула норвежка Тіріль Екхофф, українка Юлія Джима програла їй 9,3 секунди. Третє місце посіла італійка Ліза Віттоцці.

Також Україну в гонці представляли Дарина Блашко, Анастасія Меркушина, Олена Підгрушна та Валентина Семеренко. Всі п'ять українок, які взяли участь у гонці, потрапили в залікову зону.

Блашко з одним промахом фінішувала 16-ю. Також один промах на вогневому рубежі зробила і Меркушина, зайнявши 22 місце. Підгрушна та Семеренко зайняли 34-е та 40-е місце відповідно.

Украинская спортсменка завоевала серебро в спринтерской гонке на Кубке мира по биатлонуЮлия Джима