07.06.2021, 12:58

Форма збірної України для "Євро-2020" із зображенням Криму: УЄФА оголосив вердикт

Леся Матвеева | Всі новини автора
Форма сборной Украины для "Евро-2020"

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) погодив нову форму збірної України для виступу на чемпіонаті Європи, на якій нанесено силует країни з Кримом та гасло "Слава Україні! Героям слава!"

Голова Української Асоціації футболу Андрій Павелко 6 червня представив нову форму, в якій виступить збірна України на "Євро-2020". УЄФА схвалив форму, повідомляє Час Пік.

Головний елемент дизайну футболок - контури карти України та слоган "Слава Україні!"

Нагадаємо, після презентації нової форми негайно послідувала реакція "російської сторони". Незадоволені політики вимагають від УЄФА належної реакції, аж до заборони форми.

"В УЄФА обов'язково на це відреагують і заборонять форму. Є регламент, де чітко прописано, які символи і прапори можна зображати. На тренувальній формі вони можуть так зробити, а на бойовій – не мають права", - заявив почесний президент Російського футбольного союзу (РФС) В'ячеслав Колосков.

Європейський футбольний союз, незважаючи на всі протести росіян, схвалив нову форму збірної України з українським Кримом та словами "Слава Україні!".

"Форма збірної України, як і всіх інших команд, на Євро-2020 була схвалена УЄФА відповідно до існуючих правил екіпіровки", - повідомила прес-служба УЄФА.

Читайте також: В Англії футбольний матч було перервано сильним вибухом: відео

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк