30.06.2021, 11:04

Євро-2020: Вболівальники з України не зможуть потрапити на матч проти Англії в 1/4 фіналу

Леся Матвеева | Всі новини автора
Евро-2020

Вболівальники з України через обмеження у зв'язку з COVID-19 не зможуть прилетіти на матч проти Англії у чвертьфіналі "Євро-2020", який пройде в італійському Римі на "Стадіо Олімпіко".

Українські вболівальники не зможуть потрапити на матч "Україна – Англія" в 1/4 фіналу "Євро-2020". Згідно з правилами в'їзду до Італії, які опубліковано на сайті уряду, туристичні поїздки для громадян третіх країн заборонені, повідомляє Час Пік.

На сайті УЄФА після завершення ігор 1/8 фіналу оновили правила відвідування матчів саме для вболівальників з України та Англії. У правилах сказано, що вболівальники, які хочуть відвідати Рим саме заради матчу чемпіонату "Євро-2020", не зможуть потрапити до Італії через чинні обмеження.

"Люди, які подорожують із Великобританії, або ті, хто був у Великобританії протягом попередніх 14 днів, мають самоізолюватися на п'ять днів після прибуття до Італії, після чого вони мають здати експрестест на COVID-19 і дістати негативний результат на наявність коронавірусу...

Це означає, що вболівальники, які вирушають із Великобританії в Італію після 28 червня, не прибудуть вчасно, щоб побачити чвертьфінал Євро 2020 у Римі", – йдеться у повідомленні.

Відзначається, що влада Італії продовжує не пускати в країну громадян третіх країн, які хочуть в'їхати з "необов'язкових" причин. Тому національній збірній України з футболу в наступному матчі доведеться сподіватися на підтримку місцевої діаспори та заробітчан, їх на стадіон пускатимуть.

Англійців на матч теж не пустять, оскільки їм в'їзд без карантину в Італію також заборонено. Крім того, з 28 червня було посилено правила відвідування країни британцями у зв'язку з поширенням COVID-штаму "Дельта".

Нагадаємо, визначилися всі пари 1/4 фіналу чемпіонату Європи, матч "Україна-Англія" відбудеться 3 липня в Римі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк