03.07.2021, 07:19

Євро-2020: Італія обіграла Бельгію і вийшла в півфінал

Италия обыграла Бельгию. Фото / Открытый источник

Збірна Італії з футболу перемогла команду Бельгії у матчі 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2020.

Збірна Італії з футболу обіграла команду Бельгії з рахунком 2:1, повідомляє Час Пік.

Гра відбулася на стадіоні "Альянц-Арена" в Мюнхені (Німеччина) 2 липня.

У складі переможців голами відзначилися Нікола Барелла (на 31 хвилині зустрічі) та Лоренцо Інсіньє (на 44 хв.). Лоренцо подвоїв перевагу, точно пробивши з-за меж штрафного майданчика.

Єдиний м'яч бельгійців забив Ромелу Лукаку (45+2). У компенсований час першого тайму Лукаку реалізував пенальті та допоміг Бельгії відіграти один м'яч.

На 14-й хвилині було скасовано гол італійця Леонардо Бонуччі. Після використання системи VAR суддя зафіксував положення "поза грою".

Нагадаємо, раніше збірна Іспанії перемогла Швейцарію в матчі 1/4 фіналу (1:1, 3-1 по пенальті). У півфіналі вона зіграє проти Італії 6 липня у Лондоні.