09.07.2021, 11:57

Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо пройдуть без глядачів

Олимпиада в Токио пройдет без зрителей

Через сплеск коронавірусної інфекції літні Олімпійські ігри пройдуть при порожніх трибунах ву Токіо, а також в сусідніх префектурах Тіба, Канагава та Сайтама.

У Токіо відбулася зустріч організаторів Олімпійських ігор, керівництва Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та місцевої влади. Було прийнято рішення закрити для вболівальників змагання в ряді регіонів країни, повідомляє Час Пік.

Японський міністр Тамае Марукава, відповідальна за проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо, підтвердила, що Ігри пройдуть на території столиці без глядачів. Місцевим глядачам буде заборонено доступ на заходи Олімпіади у столичному регіоні Японії, куди входять префектури Токіо, Канагава, Сайтама та Тіба. 

При цьому глядачів буде допущено на змагання у центральній префектурі Сідзуока, Східної Ібаракі, а також північно-східних Фукусіма та Міягі.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) підтримав рішення влади Японії щодо недопуску глядачів на Олімпійські об'єкти у Токіо, прийняте 8 липня на п'ятисторонній зустрічі за участю президента МОК Томаса Баха, голови Міжнародного паралімпійського комітету (МПК) Ендрю Парсонса, а також трьох представників японської сторони – губернатора Токіо, голови оргкомітету Олімпіади та міністра у справах Ігор.

"МОК та МПК, поважаючи це рішення, підтримують його в інтересах безпеки та надійності ігор для всіх. У той же час всі п'ять зацікавлених сторін шкодують щодо спортсменів і глядачів – що цей захід довелося прийняти з вищевикладених причин", - йдеться в заяві МОК.

Олімпіада в Японії пройде з 23 липня по 8 серпня.

Нагадаємо, 8 липня уряд Японії ввів режим надзвичайної ситуації через коронавірусну інфекцію у Токіо з 12 липня по 22 серпня. На аналогічний період було продовжено дію посилених заходів проти поширення інфекції у Канагаві, Сайтамі та Тібі. Цей режим та заходи передбачають, зокрема, обмеження на допуск глядачів на масові заходи.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк