12.07.2021, 01:19

Фінал Євро-2020: Італія обіграла Англію в серії пенальті і стала чемпіоном Європи

Марина Началова | Всі новини автора

Сьогодні в Лондоні на стадіоні Уемблі визначився переможець чемпіонату Європи з футболу-2020. Збірні Італії і Англії зійшлися у фінальному поєдинку.

За підсумками матчу чемпіоном Європи стала Італія. Основний і додатковий час завершився нічиєю 1:1, результат матчу вирішили пенальті - 3:2, повідомляє Час Пік.

Рахунок фінального матчу Євро-2020 був відкритий стрімко: вже на 2-й хвилині Люк Шоу приніс у скарбничку Англії перший гол. Однак більше англійці не відзначилися будь-якими результативними діями в першому таймі.

На 67-й хвилині Італії вдалося зрівняти рахунок: Леонардо Бонуччі забив у ворота англійців після подачі з кутового.

До завершення основного часу команди підійшли з нічийним рахунком. Було призначено два овертайми по 15 хвилин, але і вони не принесли командам жодного гола.

Результат матчу вирішила серія пенальті. За Італію забили Берарді, Бонуччі, Бернардескі, за Англію - Кейн, Магуайр.

До цього Італія лише раз ставала чемпіоном Європи - в 1968 році, Англія - ​​жодного разу.

Нагадаємо, збірна України вперше в історії вийшла в плей-офф ЧЄ і дійшла до чвертьфіналу, де з розгромним рахунком програла Англії.