26.07.2021, 16:29

Олімпіада-2020: Світоліна проходить до третього кола тенісного турніру

Марина Началова | Всі новини автора
свитолина

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до третього кола (1/8 фіналу) тенісного турніру на Олімпіаді в Токіо.

У першому колі Світоліна перемогла суперницю з Німеччини Лауру Зігемунд, передає Час Пік з посиланням на ЗМІ.

Матч першого кола завершився з рахунком 6:3, 5:7, 6:4.

У другому колі Світоліна зіграла з австралійкою Айлою Томлянович. Матч, який відбувся сьогодні, 26 липня, тривав 2 години 20 хвилин. Поєдинок завершився з рахунком 4:6, 6:3, 6:4 на користь українки.

Як повідомляє видання "Великий теніс України", Світоліна і Томлянович зустрілися на корті в четвертий раз. За три минулих матчі, які також виграла українка, тенісистка з Австралії взяла тільки один сет.

У наступному раунді Світоліна зустрінеться на корті з Марією Саккарі з Греції. Матч відбудеться завтра, 27 липня.

Як уже повідомлялося, на даний момент Україна завоювала дві "бронзи" на Олімпіаді-2020: медалі взяли дзюдоїстка Дар'я Білодід і шпажист Ігор Рейзлін.

Нагадаємо, низку олімпійських змагань перенесли через тайфун "Непартак", який насувається на Токіо.