01.08.2021, 07:53

Олімпіада-2020: Український плавець Романчук виграв срібло

Ольга Романец | Всі новини автора
пловец

Україна завоювала перше "срібло" на Олімпійських іграх-2020. Срібним призером турніру в Токіо став 24-річний плавець Михайло Романчук. Він став другим на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Заплив на 1500 метрів (найдовша дистанція в басейні на Олімпіаді) був для Романчука другим в Токіо, передає Час Пік.

Він також завоював "бронзу" на дистанції 800 метрів вільним стилем, програвши американцеві Роберту Фінке та італійцю Грегоріо Палтріньєрі.

Станом на 1 серпня в України шість медалей: бронза в жіночому дзюдо, бронза в чоловічому фехтуванні, бронза у стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в міксті, бронза в тенісі, а також бронза і срібло в плаванні.

Після срібної медалі Романчука Україна піднялася в медальному заліку з 65-го на 53-е місце. Лідерами медального заліку залишаються Китай, США і Японія. Всього в змаганнях беруть участь понад 200 країн, з них 76 вже виграли хоча б по одну медаль.