20.10.2021, 07:25

Мадридський "Реал" розгромив донецький "Шахтар" у матчі 3-го туру групового етапу ЛЧ

футбол, Реал, Шахтер

У матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" на виїзді розгромив донецький "Шахтар". Поєдинок закінчився з рахунком 5:0.

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" на своєму полі приймав мадридський "Реал". Зустріч проходила 19 жовтня на стадіоні "НСК Олімпійський" у Києві, повідомляє Час Пік.

У першому таймі автоголом відзначився захисник "Шахтаря" Сергій Кривцов. У другому таймі стався розгром "гірників".

Голи: Сергій Кривцов (37 хв.), Вінісіус Жуніор (51, 56 хв.), Родріго (65 хв.), Карім Бензема (90+1 хв.).

Після трьох турів мадридський "Реал" йде другим у групі D, зрівнявшись за балами з лідируючим "Шерифом" (6 очок). Третім йде "Iнтер" (4 очки), донецький "Шахтар" на останній позиції (1 очко).

У наступному турі "гірникам" знову доведеться зіграти з "Реалом". Поєдинок відбудеться 3 листопада у Мадриді.

Кращим гравцем матчу в Києві в УЄФА назвали форварда Каріма Бензема, який забив п'ятий гол мадридського клубу.