02.06.2022, 07:20

Збірна України перемогла Шотландію та вийшла у фінал плей-офф ЧС-2022

Сборная Украины вышла в финал плей-офф ЧМ-2022

Збірна України з футболу здобула перемогу над національною командою Шотландії у півфінальному матчі стиків за право виходу у фінальну частину чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Зустріч відбулася 1 червня на стадіоні "Хемпден Парк" у Глазго та завершилася перемогою української збірної з рахунком 3:1, повідомляє Час Пік.

У першому таймі на 33-й хвилині капітан збірної України Андрій Ярмоленко забив м'яч у ворота суперників після чудової передачі Руслана Малиновського.

У другому таймі на 49-й хвилині українці подвоїли свою перевагу. Роман Яремчук головою відправив м'яч у сітку воріт.

Точку в грі за кілька секунд до кінця матчу поставив Артем Довбік, який вийшов віч-на-віч з голкіпером та забив третій гол.

У вирішальному матчі плей-офф у ЧС-2022 збірна України гратиме з командою Уельсу 5 червня у Кардіффі.

У разі перемоги Україна на Чемпіонаті світу зіграє у групі В зі збірними Ірану, США та Англії.

Чемпіонат світу у Катарі стартує 21 листопада 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський привітав національну футбольну збірну з перемогою над Шотландією у півфіналі плей-офф відбору на ЧС-2022.

"Є миті, коли не треба багато слів! Просто гордість! Просто спасибі, хлопці! Дві години щастя, від якого ми відвикли. Вийшли. Бились. Вистояли. Перемогли. Бо українці!

Радість нашим військовим, усій нашій країні...", - написав Зеленський у Facebook.