04.05.2023, 19:31

Збірна Луганщини виборола медалі на чемпіонаті з важкої атлетики та встановила рекорд України

Оксана Мовчан | Всі новини автора
спорт

На чемпіонаті з важкої атлетики збірна Луганської області здобула 9 золотих та 3 срібні медалі. Одна зі спортсменок встано в ила рекорд У країни у поштовху  та у сумі двоборства.

Про це повідомили в Telegram- каналі ]]>"Артем ЛИСОГОР Луганська ОВА/OFFICIAL"]]>, передає Час Пік.

У Луцьку триває чемпі онат України з важкої атлетики серед юнаків та д івчат до 15 та 17 років. Луганську область там представляють чотири спортсмени.

Першою виступала майстер спорту України Софія Наумова, яка у ваговій категорії до 45 кг досягла наступних результатів: ривок 59 кг – І місце, поштовх 67 кг – І місце, сума двоборства 126 кг – І місце.

У другий день змагань серед дівчат до 15 років у ваговій категорії до 64 кг три срібні нагороди виборола Ангеліна Селіванова з результатами в ривку 67 кг, в поштовху 83 кг, та в сумі двоборства 150 кг.

Також Ангеліна виконала норматив Майстра спорту України.

Серед дівчат до 17 років у ваговій категорії + 87 виступала Ганна Калашник. В ривку їй підкорилися 85 кг – І місце, в поштовху 115 кг – І місце, в сумі 200 кг – І місце.

Ганна встановила рекорд України у поштовху та у сумі двоборства.

Команда Луганської області серед дівчат до 17 років посіла друге місце.

Серед юнаків до 15 років у ваговій категорії до 61 кг Сергій Котелевський здобув три золоті нагороди з результатом в ривку 93 кг, в поштовху 103 кг та в сумі двоборства 196 кг.

Підготували спортсменів Костянтин Селіванов, Марія Селіванова, Андрій Івженко, Віталій Гребельний.