Кікбоксери з Луганщини відзначилися призовими місцями на чемпіонаті України
![спорт луганская область](https://vchaspik.ua/sites/default/files/styles/1200_800/public/story/u12449/snimok_ekrana_2023-11-23_v_19.11.46.png)
Кікбоксери з Луганської області посіли кілька призових місць на чемпіонаті України, що пройшов у Дніпрі.
Про це повідомила пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.
"У Дніпрі відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WKA серед дорослих, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів із восьми регіонів країни. Представники Луганщини посіли кілька призових місць", - йдеться у повідомленні.
Тарас Губаренко з Луганської області став першим у ваговій категорії до 65 кг у розділі "Лайт бокс контакт". Михайло Головчанський переміг у ваговій категорії до 70 кг у розділі "Фул контакт". В'ячеслав Оніпко відзначився сріблом у ваговій категорії до 95 кг у розділі "Кік-лайт контакт".
Нагадаємо, раніше в литовському місті Друскінінкай пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу. Перше місце посів спортсмен із Рубіжного.
Пропонуємо до перегляду:
Гурт "FoxBox" презентує свій новий трек "Тікаю" з альбому "Задля тебе".
Кліп створено за сприяння лисичанської студії "Час Пікчерс продакшн". Продюсер проєкту Vit Richer.
Дивіться також:
Читайте також: Спортсменка з Луганської області виступатиме на міжнародному турнірі в Німеччині
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |