25.08.2024, 08:11

Українські веслувальники стали бронзовими призерами ЧС-2024 у Самарканді

Юрий Вандюк и Павел Борсук

Українські спортсмени Юрій Вандюк та Павло Борсук здобули бронзові нагороди на чемпіонаті світу-2024 з веслування на байдарках та каное, що проходить у Самарканді (Узбекистан).

Українські спортсмени Юрій Вандюк та Павло Борсук стали бронзовими призерами світової першості світової першості в каное-двійці на дистанції 1000 м, повідомляє Час Пік із посиланням на НОК України.

"Вперше за 86-річну історію ICF чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное проводиться на Азійському континенті — в Самарканді (Узбекистан). Титули розігруються в усіх неолімпійських дисциплінах", - повідомляє НОК.

Українські каноїсти вибороли "бронзу" на дистанції 1000 метрів у двійці. Їхній результат 03:42,433 хвилини. Вони на 3 секунди випередили ексукраїнців Олега та Сергія Тарновських, які представляють Молдову.

Переможцями стали нейтральні спортсмени Захар Петров та Іван Дмитрієв, на другому місці угорці Балаж Адольф та Даніель Фехеш.

Це перша медаль для української команди на нинішньому чемпіонаті світу, що проходить з 23 по 25 серпня.