13.09.2025, 19:14

Спортсмен із Рубіжного Микола Бараннік нагороджений медаллю “За працю і звитягу”

Оксана Мовчан | Всі новини автора
нагорода

Президент України Володимир Зеленський  до Дня фізичної культури і спорту нагородив багатьох спортсменів України.Одним з них став спортсмен з Рубіжного Микола Баранник, нагороджений державною нагородою – медаллю "За працю і звитягу". Про це йдеться в Указі Глави держави № 681/2025 від 12 вересня 2025 року.

Про ]]>подію]]> повідомив Голова Луганської ОВА Олексій Харченко, повідомляє Час Пік.

Нагородження спортсменів традиційно присвячено до Дня фізичної культури і спорту, який Україна відзначає у вересні. В цьому році державні нагороди отримали одразу кілька спортсменів, які своїми результатами сприяють розвитку спорту та прославляють країну на міжнародній арені.

Голова ОВА зазначив, що нагороду присуджено за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів на XІІ Всесвітніх іграх 2025 року в Ченду (Китай, КНР), проявлену самовідданість і волю до перемоги, а також за утвердження міжнародного авторитету України.

Микола Бараннік на змаганнях у Китаї виборов бронзову медаль із пауерліфтингу, що стало знаковим досягненням для української збірної.

"Пишаємося, нашим земляком", - сказав Олексій Харченко, вітаючи з нагородою спортсмена.

Читайте також: Числа у спорті: магія статистики та символіка

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк