13.03.2021, 15:30

У Хорватії після щеплення вакциною AstraZeneca померла жінка

астра

У Хорватії після отримання щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca померла жінка. Це перший летальний випадок в країні, який пов'язують з вакцинацією препаратом британо-шведської компанії.

За даними Хорватського агентства лікарських засобів і медичних товарів, надійшла заява про смерть в результаті легеневої емболії, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Пацієнтці, у якої відірвався легеневий тромб, був 91 рік.

Однак в агентстві зазначили, що на основі наявної медичної документації неможливо встановити причинно-наслідковий зв'язок щодо даного смертельного випадку. Тому організація запросила всю необхідну інформацію для встановлення справжніх причин смерті.

Як повідомлялося раніше, вже сім країн відмовилися від використання вакцини AstraZeneca. Причина полягає у виявленні двох смертельних випадків серед щеплених.

Так, один смертельний випадок був виявлений в Данії, другий - в Австрії. В Австрії після щеплення померла 49-річна медсестра. Однак точно встановленого зв'язку між летальними випадками та використанням британо-шведської вакцини поки немає.

Читайте також:

Ляшко розповів про побічні ефекти після вакцинації від COVID-19

Степанов заявив, що Україна отримає ще 1,5 доз вакцини до кінця березня

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк