10.06.2021, 11:49

"Це для нас червона лінія чи ні?": Путін назвав наслідки вступу України в НАТО

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Путин, интервью

Президент Росії Володимир Путін заявив, що не вважає "балачками" розмови про вступ України в НАТО.

Путін в інтерв'ю пропагандистському каналу "Росія-24" заявив, що не поділяє скепсис російських політиків та пропагандистів з приводу перспектив членства України в Північноатлантичному альянсі, повідомляє Час Пік з посиланням на російські ЗМІ.

"З приводу пропозиції, пов'язаної зі вступом або планом вступу для України в НАТО. Так, я знаю, бачу коментарі наших оглядачів, бачу реакцію наших засобів масової інформації, наших політиків. Всі так трошки посміюються над Зеленським, кажуть, все це балачки, нічого тут не буде, і так далі.  

У мене інша думка. Я вже говорив, як відбувалися два етапи розширення НАТО на схід. Нас ніхто не питав, нашу занепокоєність просто проігнорували", – сказав Путін.

Він зазначив, що "наближення інфраструктури НАТО до російських кордонів - надзвичайно важлива річ для безпеки росіян".

"Уявіть собі, що Україна стане членом НАТО. Підлітний час ракети від Харкова чи Дніпра до Москви зменшиться до 7-10 хвилин. Це для нас червона лінія чи ні?", - сказав Путін.

За словами російського президента, Москва не знає, про що домовилися Київ та захід з питання входження України в НАТО. Він припустив, що переговори про план вступу України до Північноатлантичного альянсу ведуться.

"У всякому разі, ніхто не говорить ні", - сказав Путін.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss