21.06.2021, 07:23

У Білому домі пояснили заморозку військової допомоги Україні в розмірі 100 млн доларів

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
США

У Білому домі підтвердили заморозку військової допомоги Україні в розмірі 100 млн доларів. Радник президента США Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван прокоментував ситуацію.

У Білому домі прокоментували ситуацію з нібито призупиненням військової допомоги Україні від Вашингтона на суму в 100 млн доларів, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Сполучені Штати надали Україні військову допомогу на 275 млн дол. і пообіцяли виділити ще 100 млн дол., якщо Росія продовжить погрожувати та нарощувати війська вздовж кордону з Україною.

За словами Саллівана, йдеться про додаткову допомогу, яка повинна була бути виділена в разі "подальшого російського вторгнення в Україну". Ці кошти не є частиною допомоги Україні на суму в 275 млн доларів, яку раніше погодив на 2021 бюджетний рік Конгрес США.

"Враховуючи, що загроза ослабла, США заморозили ці додаткові 100 млн доларів.

Думка про те, що ми відмовляємося від будь-якої допомоги у сфері безпеки з боку України, просто нонсенс", – заявив Джейк Салліван.

Він зазначив, що якщо Росія зробить агресивні дії знову, то США готові допомогти.

Нагадаємо, що наступного дня після зустрічі президентів США та РФ у Женеві з'явилися повідомлення, що адміністрація Джо Байдена тимчасово призупинила пакет військової допомоги Україні, який включає летальну зброю.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss