16.08.2021, 08:20

Літаком з Кабула евакуйовано близько 80 осіб, у тому числі громадяни України

Леся Матвеева | Всі новини автора
Самолетом из Кабула эвакуированы около 80 человек

Бойовики радикального ісламського руху "Талібан" 15 серпня увійшли до столиці Афганістану. З Кабула українським літаком евакуйовано 80 осіб, у тому числі 8 громадян України.

Всі евакуйовані громадяни знаходяться в безпеці. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Twitter у ніч на 16 серпня, передає Час Пік.

"За уточненими даними, з Афганістану українським літаком всього вивезли майже 80 осіб, зокрема 8 українців та громадян інших держав, які попросили про термінову евакуацію. Головне, що всі вже в безпеці", - написав Зеленський.

Зеленский

Літак Boeing 737-5q8 з евакуйованими українцями та іноземцями вилетів з Афганістану в напрямку Тбілісі, де у нього запланована дозаправка перед польотом на Київ.

Нагадаємо, ситуація в Афганістані загострилася після того, як США почали виводити звідти свої війська. Президент Джо Байден заявив, що військова місія в країні завершиться 31 серпня 2021 року.

15 серпня бойовики радикального ісламського руху "Талібан" увійшли до столиці Афганістану. Після цього уряд країни погодився мирно передати владу талібам, щоб уникнути штурму Кабула. Президент Афганістану Ашраф Гані подав у відставку та вилетів з країни.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк