18.09.2021, 12:58

Бельгія скасовує обов'язковий масочний режим в магазинах та готелях з 1 жовтня

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

У Бельгії з 1 жовтня скасують обов'язкове носіння масок у всіх магазинах та готелях, але розширять використання ковід-паспортів.

Бельгія скасує загальне обов'язкове носіння масок з 1 жовтня та розширить сферу використання квитка Covid Safe Ticket (CST). Про це заявив прем'єр-міністр Бельгії Олександр де Кроо, повідомляє Час Пік з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

 З 1 жовтня носіння масок в закладах харчування та магазинах буде знято як для клієнтів, так і для персоналу.

Однак по всій країні маски будуть залишатися обов'язковими в громадському транспорті та на вокзалах, в установах охорони здоров'я, а також закладах надання послуг, таких як перукарня.

На заходах, де понад 500 осіб у приміщенні та 750 осіб на вулиці без документа про щеплення, маски також залишаються обов'язковими.

Більшість закладів буде відкрито для відвідувачів, які зможуть пред'явити документ про щеплення проти коронавірусу, негативний тест на COVID-19 або підтвердити факт перенесеного інфікування.

Розважальні заклади також будуть відкриті з 1 жовтня для відвідувачів, які можуть довести, що вони повністю вакциновані, мають негативний тест або підтвердження, що одужали від інфекції COVID-19.

"...сьогодні 8,5 мільйона людей у Бельгії зробили першу вакцинацію, а 84% дорослих у нашій країні повністю вакциновані", - зазначив прем'єр Бельгії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк