27.09.2021, 11:45

Сьогодні у Страсбурзі відкривається осіння сесія ПАРЄ

Ольга Романец | Всі новини автора
ПАСЕ

Осіння сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) відбудеться в Страсбурзі з 27 по 30 вересня. Сесія зосереджена на праві на здорове навколишнє середовище, клімат і міграцію.

Заслухають щонайменше сім доповідей, передає Час Пік з посиланням на"Укрінформ".

Також на сесії розглядатимуть ситуацію в Афганістані, наслідки конфлікту між Вірменією та Азербайджаном, питання міграційного тиску на кордонах Литви, Латвії та Польщі з Білоруссю, про кіберзлочинність щодо посиленої співпраці.

Україною було подано запит на проведення дебатів про політичні переслідування корінних народів у Криму з боку Росії.

Також у понеділок, 27 вересня, буде вручена премія з прав людини імені Вацлава Гавела за 2021 рік, яка присуджується за видатну діяльність у громадянському суспільстві щодо захисту прав людини.

Премія ПАРЄ з прав людини імені Вацлава Гавела була заснована в 2013 році. Її матеріальна винагорода становить 60 тис.євро.

Російська делегація не поїде на осінню сесію Парламентської асамблеї Ради Європи через вакцинні обмеження. Рішення прийняли через те, що Франція не визнає Російську вакцину "Супутник V" і у зв'язку з цим обмежує російських депутатів у пересуваннях. Російська делегація стежитиме за роботою дистанційно.

Читайте також: Литва збирається передати Україні військове обладнання на сотні тисяч євро

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: