02.10.2021, 08:59

Президент Грузії відкинула можливість помилування Саакашвілі

Леся Матвеева | Всі новини автора
Саломе Зурабишвили

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі виключила ймовірність прийняття рішення про помилування екс-президента країни Михайла Саакашвілі.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що затриманий колишній глава республіки Михайло Саакашвілі не буде помилуваний. Про це вона заявила 1 жовтня на брифінгу з нагоди затримання Саакашвілі, передає Час Пік.

За її словами, Саакашвілі прибув до Грузії, щоб внести дестабілізацію. Зурабішвілі також зазначила, що не помилує екс-президента, щоб "бути чесними перед людьми, постраждалими від його режиму".

"Перш за все, хочу подякувати правоохоронним органам за проведення сьогоднішньої операції високопрофесійно та мирно. Держава та її інститути не впали, а, навпаки, будуть укріплені. Кордон, територія, порядок та верховенство закону захищено.

Всі єдині перед законом. Багато хто запитує сьогодні, президент планує чи ні помилувати його - відповідь одна, проста і остаточна - ні та ніколи", - заявила Саломе Зурабішвілі.

Вона додала, що їй "неприємно, коли колишнього президента заарештовують перед відеокамерами, проте є закон, перед яким всі рівні".

Нагадаємо, Саакашвілі затримали 1 жовтня – того ж дня, коли він повідомив про перебування на території Грузії.

На батьківщині Саакашвілі заочно засуджено у справі про вбивство банкіра Сандро Гіргвліані та у справі про побиття депутата Валерія Гелашвілі. Крім того, він є фігурантом справ про розгін опозиційного мітингу 7 листопада 2007 року, погром телекомпанії "Імеді" та розтрату коштів з держбюджету.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк