24.01.2022, 18:58

Держдума Росії розгляне визнання "ЛДНР"

Марина Началова | Всі новини автора

Рада Державної думи Росії у лютому розгляне запропонований комуністами проект звернення до президента РФ про визнання так званих "ЛНР" і "ДНР".

Відповідний документ було подано до Держдуми минулого тижня, передає Час Пік із посиланням на ЗМІ.

Депутат від КПРФ, один із авторів проекту Микола Коломейцев повідомив, що Рада Держдуми прийняла рішення розглянути постанову про звернення до президента Росії про визнання "ДНР" та "ЛНР" у лютому.

19 січня депутати від КПРФ внесли до Держдуми проекту звернення про визнання незалежності так званих "республік" Донбасу. Автори заявили, що їхнє визнання "створить підстави для забезпечення гарантій безпеки та захисту їхніх народів від зовнішніх загроз та реалізації політики геноциду щодо жителів республік".

Після цього голова Держдуми В'ячеслав Володін заявив, що потрібно шукати рішення "щодо забезпечення безпеки наших громадян та співвітчизників у ДНР та ЛНР", оскільки нібито "НАТО хоче окупувати Україну", а президент Володимир Зеленський "ігнорує Мінські угоди".

Водночас, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков розкритикував ідею визнання "ЛДНР", оскільки такий крок може спровокувати посилення напруженості. За його словами, важливо, щоб КПРФ даною ініціативою не намагалася "заробляти якісь політичні очки".

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що якщо Росія визнає так звані "республіки" Донбасу, це означатиме вихід Москви з Мінських домовленостей.

Як повідомлялося, Пєсков заявив, що Україна нібито готує наступ на Донбасі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: