26.01.2022, 10:44

Українців, які застрягли в аеропорту Стамбула через снігопад, розмістили в готелях - МЗС

Леся Матвеева | Всі новини автора
Стамбул, снегопад

Громадян України, які через погодні умови застрягли в аеропорту Стамбула, розмістили в готелях та забезпечили харчуванням.

Українців, які застрягли у Стамбулі через снігопад, розмістили в готелях та забезпечили харчуванням. Про це речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко повідомив у Twitter, передає Час Пік.

"Завдяки роботі консулів українці, які застрягли в Стамбулі через негоду, були розміщені в готелях та забезпечені харчуванням. Взаємодіємо із турецькою стороною, аби якнайшвидше запустити скасовані авіарейси і повернути наших громадян додому", - написав Ніколенко 26 січня.

Авіаперельоти через аеропорт "Стамбул" скасовано, оскільки кілька днів у регіоні спостерігається потужний снігопад. Тисячі пасажирів заблоковані в аеропорту. Всі рейси було скасовано, закрито дороги, що ведуть до аеропорту.

За даними синоптиків, у Стамбулі випало понад 50 см снігу. За останніми прогнозами, снігопад може тривати до п'ятниці, 28 січня.

Як повідомляли раніше українські ЗМІ, серед тисяч пасажирів з усього світу, які очікують повернення додому в аеропорту "Стамбул", щонайменше 250 пасажирів двох рейсів на Київ, більшість з них - громадяни України.

Стамбул, снегопад Стамбул, снегопад Стамбул, снегопад Стамбул, снегопад

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк