01.05.2022, 12:09

"У Росії справи погані": На військовому параді в Москві "не дорахуються" багатьох одиниць бойової техніки

Ольга Ранская | Всі новини автора
парад

Міністерство оборони РФ опублікувало інфографіку щодо порядку проїзду бойової техніки під час параду 9 травня. З'ясувалося, що частину бойової техніки, яку можна використати на передових позиціях, глядачі на параді не побачать.

Про це написав сьогодні у своєму телеграм-каналі відомий військовий експерт Олег Жданов, повідомляє Час Пік.

Зокрема, оглядач вказує, що на даній інфографіці видно цікаві зміни.

"Судячи за інформацією про склад парадних колон, яку опублікувало в п'ятницю міністерство оборони росії, у параді 2022 року братиме участь 129 одиниць військової техніки, тоді як у 2021 році в ньому брала участь 191 військова машина.

У 2022 році під час параду на червоній площі ми не побачимо проходження колон з танками Т-80БВМ, важких вогнеметних систем ТОС-1А "Сонцепьок", ЗРК "Панцир-С", проектні САУ 2С35 «Коаліція-СВ», а також системи дистанційного мінування "Землеробство" (БМ ІСДМ) та бронеавтомобілями БКА "Патруль" та БА "Урал".

Інші колони фактично ідентичні тим, які були помічені минулого року, а це, в свою чергу, проекти типу "аналогів немає" як "Армата", безпілотні бойові машини "Уран-9", ракетне озброєння стратегічного рівня".

Жданов зазначає, що вся ця техніка вже, найімовірніше, задіяна у боях на території України.

"Швидше за все, вся техніка, яку можна використовувати в бойових умовах, а не лише тягнути по червоній площі тягачами як "Армату", у невідкладному порядку відправлена ​​на фронт. У Росії справи погані...", - резюмував експерт.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк