25.05.2022, 08:27

Кривава бійня в школі Техасу: застрелено понад 20 осіб

Леся Матвеева | Всі новини автора
Стрельба в школе Техаса

В американському штаті Техас 18-річний хлопець відкрив стрілянину у початковій школі. За попередніми даними, загинуло 18 учнів та троє дорослих. Стрільця було вбито під час перестрілки з поліцією.

Інцидент стався 24 травня у місті Ювалд у школі "Robb Elementary School". Цей день був останнім у навчальному році, повідомляє Час Пік із посиланням на західні ЗМІ.

За словами губернатора штату Ґреґа Ебботта, загиблим дітям було від 7 до 11 років. Він також повідомив, що перед тим, як відправитися до школи, підозрюваний стріляв у свою бабусю.

Поранених доправили до лікарні невідкладної допомоги, щонайменше двоє людей перебувають у критичному стані – 10-річна дівчинка та 66-річна жінка. Загальна кількість поранених наразі не називається.

Підозрюваний у нападі на школу - 18-річний Сальвадор Рамос, учень середньої школи цього ж міста. Мотиви злочинця невідомі. Стрільця було вбито під час перестрілки з поліцією.

Сальвадор Рамос

Місто Ювалд, де розігралася кривава трагедія, розташоване за 50 км від мексиканського кордону. 89% учнів школи Робба - латиноамериканці, майже стільки ж належать до економічно неблагополучних сімей.

Президент США Джо Байден, повернувшись із Азії, прокоментував криваву трагедію. Він сказав, що батьки загиблих дітей ніколи не будуть такими, як раніше.

"Втратити дитину – це однаково що відірвати шматочок вашої душі", - сказав Байден.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк