30.05.2024, 23:46

На Алтаї згоріла резиденція Путіна, де добувалась кров із рогів маралів для його "лікувальних" ванн, - ЗМІ

Марина Гончар | Всі новини автора
пожар

В Онгудайському районі Республіки Алтай сталася пожежа у неофіційній резиденції російського диктатора Володимира Путіна. Внаслідок займання майже повністю вигоріла одна з будівель.

Про це повідомляють російські ЗМІ, передає Час Пік.

Журналісти, вивчивши фотографії пожежі, зроблені активістами, дійшли висновку, що колір фасаду, розташування будов, зелені насадження, рельєф та дах на знімках збігаються з елементами, що зображені на раніше опублікованих фотографіях резиденції Путіна. Також стверджується, що фото було зроблено 30 травня. Російські офіційні органи поки що не прокоментували ситуацію з пожежами у цьому районі.

Резиденцію Путіна на Алтаї оформлено як санаторій "Газпрому". Про будівництво цієї дачі вартістю близько 3 млрд. рублів стало відомо в 2009-2010 роках. 2011 року російські журналісти намагалися потрапити до санаторію, але охорона відмовила їм, пославшись на особливий статус об'єкта, призначеного для перших осіб країни.

Дача знаходиться в місці злиття річок Урсул і Катунь, де взимку майже не випадає сніг, а плюсові температури спостерігаються з березня. Путін неодноразово зупинявся у цьому "санаторії" під час своїх неофіційних візитів

Поруч із резиденцією розташоване закрите спецгосподарство, де розводять маралів — благородних оленів, з рогів яких видобувають кров. 2016 року, за інформацією ЗМІ, перед засіданням Держради на Алтаї для Путіна підготували 70 кілограмів пантів. Ванни з кров'ю з рогів вважаються цілющими, хоча наукових доказів їх лікувальних властивостей немає.

Раніше стало відомо, що міністр оборони Сергій Шойгу прищепив Путіну любов до кривавих ванн на Алтаї. Такими процедурами також нібито захоплюється голова "Газпрому" Олексій Міллер.

Крім цього, вважається, що у цій алтайській резиденції знаходиться один із бункерів Путіна. Місцеві жителі бачили президентський вертоліт поряд із резиденцією під час пандемії COVID-19.

Читайте також: Масштабна пожежа на сході Москви: до гасіння пожежі залучили авіацію

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк