05.08.2020, 14:08

"Укрпошта" запускає ще 500 мобільних відділень в 6 областях країни

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
"Укрпочта" запускает еще 500 мобильных отделений в 6 областях страны

АТ "Укрпошта" запускає 500 пересувних відділень ще в шести областях України крім Чернігівської.

"Укрпошта" запускає пересувні відділення в Київській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Про це 5 серпня під час презентації нових автомобілів Fiat Doblo Maxi повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський, передає Час Пік.

Всі мобільні відділення будуть супроводжуватися трьома співробітниками - листоношею, водієм та начальником персоналу відділення.

Згідно із затвердженим графіком в село до 100 жителів мобільне відділення "Укрпошти" буде приїжджати раз на тиждень, до 500 - двічі, до 1 200 - тричі, більше 1 200 жителів - 4 або 5 разів на тиждень.

На сьогоднішній день мобільні відділення поштового зв'язку відвідують тільки села та смт з населенням понад 2 тис.

"Таких машин планується 2 тис. одиниць. Це продовження стратегії більш комфортних послуг для людей в межах України. Такі автомобілі будуть їхати в кожен населений пункт, на віддалені хутори, села, де живе менше сотні людей. І чим більше населений пункт, тим частіше такі автомобілі будуть приїжджати, якщо там немає відділення", - прокоментував запуск програми прем'єр-міністр Украині Денис Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що дообладнання автомобілів проходить в Україні на базі одного з Черкаських підприємств, що також збільшить робочі місця.

"Загальна вартість інвестицій в мобільні відділення - понад 1 млрд грн. Більше того, ми отримали пропозиції від Європейського банку реконструкції та розвитку. Сподіваюся, що вже восени підпишемо відповідні угоди, щоб вони також залучалися до фінансування наших сільських відділень, щоб за цей та наступний рік ми могли покрити всю Україну", - додав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

З 2018 року "Укрпошта" використовує 130 мобільних відділень для обслуговування 1 500 населених пунктів в Чернігівській області.

Читайте також: "ПриватБанк" запустив нову послугу: зняти готівку з картки можна на касі супермаркету

]]>]]>Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении ]]>Час Пик]]>

facebook tweeter live rss