01.11.2020, 11:23

На дорогах України з'являться нові обмежувачі швидкості: що потрібно знати водіям

Леся Матвеева | Всі новини автора
На дорогах Украины появятся новые ограничители скорости

В Україні вперше розроблено стандарт для підвищення безпеки руху на автомобільних дорогах. Зміни набудуть чинності з 1 листопада 2020 року.

В Україні вперше розроблено стандарт на заходи та засоби для заспокоєння дорожнього руху на автошляхах. Ці зміни набудуть чинності з 1 листопада 2020 року, повідомляє Час Пік з посиланням на Укравтодор.

"Раніше Укравтодор повідомляв про збільшення кількості ДТП на щойно відремонтованих дорогах. Безпека на дорогах всіх учасників руху є таким самим важливим пріоритетом Укравтодору, як і будівництво якісних доріг", - повідомили в державній автотранспортній службі України.

Як розповіли в Укравтодорі, досі існував тільки один засіб заспокоєння руху - так званий "лежачий поліцейський".

Змінені стандарти дозволять встановлювати розділювальні острівці або смуги, бордюрні розширення, чокери та острівці безпеки. Вони проєктуються під час ремонту або модернізації існуючих доріг та вулиць, а також під час будівництва та реконструкції.

Завдяки комплексному підходу водій підтримує постійну безпечну швидкість, а не змінюють її, повсякчас розганяючись та гальмуючи.

У відомстві додали, що особлива увага приділятиметься ділянкам, де автомобільні потоки конфліктують з пішохідними та велосипедними.

Читайте також:

"Червона" зона розширилася: Україну поділили на нові зони карантину

В Україні вводиться в обіг нова 2-гривнева монета

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк