Частина України перетвориться на пустелю: буде як в Африці

На території України в найближчі роки можуть відбутися колосальні зміни, пов'язані з глобальним потеплінням.
Міністр захисту навколишнього середовища Роман Абрамовський повідомив, що південь країни може перетворитися на пустелю, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.
За словами міністра, тільки за останні тридцять років в Україні стало тепліше на 1,2 градуса за Цельсієм. Подальше підвищення температури може спровокувати опустелювання південних регіонів і затоплення західних.
"Пилові бурі, посухи, посилення пожежної небезпеки. Град, шквали. Це пов'язано з тим, що змінюється клімат. При тому, що теплішає, то ще й відбуваються зміни по регіонах", - зазначив Абрамовський.
Таким чином, протягом наступних десяти років природні зони України можуть зрушити з півдня на північ до 200 км. Через це українцям доведеться зіткнутися з новими незвичними явищами.
В Укргідрометцентрі вважають, що український клімат все більше схожий на грецький.
Читайте також: Названо 5 марок авто, які не можна купувати в жодному разі (фото)
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк.