10.07.2021, 08:06

"Вікно в Європу": У поїзді "Укрзалізниці" випало вікно

Леся Матвеева | Всі новини автора
новости соцсетей

Поки "Укрзалізниця" рапортує про капремонти та модернізацію поїздів, старі вагони розвалюються на ходу. У купейному вагоні поїзда "Одеса-Маріуполь" випало старе вікно.

Інцидент стався в ніч на 9 липня. До ранку вікно вставили, в "Укрзалізниці" прокоментували ситуацію, а новий курйозний випадок з життя УЗ активно продовжують обговорювати в соцмережах, повідомляє Час Пік.

Відео, зняте в поїзді "Одеса-Маріуполь", опублікувала депутат Запорізької міськради Віталіна Яковлєва на своїй сторінці в Facebook.

Пасажирка повідомила про випавше вікно у поїзді "Укрзалізниці" і надала відеодоказ.

новости соцсетей

Варто відзначити, що на пост відразу ж відреагувала прес-служба УЗ, пообіцявши оперативно розібратися в ситуації.

новости соцсетей

А ось пасажири, яким частенько доводиться подорожувати у "комфортабельних" вагонах "Укрзалізниці" продовжують активно коментувати побачене. Судячи з коментарів, у них накопичилося чимало претензій до УЗ. Пригадали перевізнику полиці, що відвалюються, сніг та дощ у вагонах, двері, що не закриваються та вікна, що не відкриваються...

Деякі коментатори припустили, що вікно спеціально демонтували, щоб пасажирам було не жарко під час поїздки. Навіть якщо це так - сумнівна "послуга" від УЗ. Залишається сподіватися, що пасажири "Укрзалізниці" будуть доїжджати до пункту призначення цілими та здоровими.

новости соцсетей новости соцсетей новости соцсетей новости соцсетей

Читайте также: Укрзализныця презентовала первый инклюзивный пригородный поезд

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк